Tepelná čerpadla OVA s.r.o.

Podrobnosti
Veřejné údaje, pravidelně zpracovávané a synchronizované. Náš tým je navíc každé čtvrtletí ručně kontroluje a aktualizuje, aby zachytil případné změny.
- Základní údaje
- Otevírací doba
- Telefon
- Poloha
- Hodnocení
- Sociální sítě
- Služby
- Ceny
- Místa v okolí
„Ověřený“ znamená, že záznam prošel automatickými kontrolami: je identifikován v Mapách Google, má platnou adresu a polohu, dostatek údajů a byl nedávno synchronizován. Neznamená to, že podnik někdo navštívil.
Oproti polovině listu, která končí v 16 hodin nebo dřív, zavírá Tepelná čerpadla OVA s.r.o. ve středu až v 17 hodin. Kategorie v Google jsou Projektant, konstruktér, inženýr. Telefon i web firma zveřejňuje, dohledat se dá pod adresou Lorišova 431.
Tepelná čerpadla OVA s.r.o.
Adresa: Lorišova 431, 718 00 Slezská Ostrava, Česko
Pokud jde o kratší dny, do 15 hodin se končí v úterý, ve čtvrtek a v pátek, návštěvu je lepší naplánovat na dopoledne. Pondělí 9 až 16, úterý 9 až 15, středa 9 až 17, čtvrtek a pátek 9 až 15, sobota a neděle zavřeno.
| Pondělí | 9–16 |
|---|---|
| Úterý | 9–15 |
| Středa | 9–17 |
| Čtvrtek | 9–15 |
| Pátek | 9–15 |
| Sobota | Zavřeno |
| Neděle | Zavřeno |
Otevírací doba podle zdroje: Google Maps. O svátcích se může lišit.
Jak se dostat k podniku Tepelná čerpadla OVA s.r.o.
Nachází se na adrese Lorišova 431, v oblasti Slezská Ostrava (PSČ 718 00).
Orientační body v okolí
- Parkoviště Homola Parkoviště 270 m
- Sad M.Gorkého Park 480 m
- Chợ trời Nákupní centrum 1,4 km
Místa z Map Google; vzdálenosti vzdušnou čarou vypočtené z jejich souřadnic.
Vaše trasa sem
O polohu žádáme až po stisknutí tlačítka. K výpočtu trasy se odešle zaokrouhlená a neukládá se.
Odpovědi na vaše otázky: Tepelná čerpadla OVA s.r.o.
Kdy má Tepelná čerpadla OVA s.r.o. otevřeno?
Podle záznamu v Mapách Google má Tepelná čerpadla OVA s.r.o. otevřeno takto: v pondělí 09:00–16:00, v úterý 09:00–15:00, ve středu 09:00–17:00, ve čtvrtek a v pátek 09:00–15:00 a v sobotu a v neděli zavřeno.
Nejdéle je otevřeno ve středu – až do 17:00. Zavřeno má v sobotu a v neděli, takže je lepší naplánovat návštěvu na jiný den.
Jakou adresu má Tepelná čerpadla OVA s.r.o.?
Tepelná čerpadla OVA s.r.o. se nachází na adrese Lorišova 431, 718 00 Slezská Ostrava, Česko. Asi 270 m odsud vzdušnou čarou je Parkoviště Homola.
Kousek odsud najdete například Sad M.Gorkého (480 m) a Chợ trời (1,4 km). V části „Jak se dostat“ můžete zkopírovat adresu, otevřít trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze a spočítat cestu z místa, kde právě jste.
Má Tepelná čerpadla OVA s.r.o. otevřeno o víkendu?
Ne. V sobotu i v neděli je podle záznamu zavřeno.
Zbytek týdne: v pondělí 09:00–16:00, v úterý 09:00–15:00, ve středu 09:00–17:00 a ve čtvrtek a v pátek 09:00–15:00. Pokud potřebujete přijít v neděli, Klimatizace Ostrava (5,1 km odsud) má v ten den podle záznamu otevřeno. Údaj pochází ze záznamu v Mapách Google (načteno 20. října 2026) a o svátcích se může změnit.
Jak kontaktovat podnik Tepelná čerpadla OVA s.r.o.?
Můžete zavolat na číslo +420 737 238 832. Má také vlastní web: ivtostrava.cz.
Nejlepší je volat v otevírací době: v pondělí 09:00–16:00, v úterý 09:00–15:00, ve středu 09:00–17:00, ve čtvrtek a v pátek 09:00–15:00 a v sobotu a v neděli zavřeno. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, adresa je Lorišova 431, Slezská Ostrava.
Jak daleko je Tepelná čerpadla OVA s.r.o. od místa Sad M.Gorkého?
Ano. Podle souřadnic je to asi 480 m vzdušnou čarou od místa Sad M.Gorkého.
Pro orientaci, v blízkosti najdete: Chợ trời (1,4 km). Část „Jak se dostat“ v tomto záznamu obsahuje adresu ke zkopírování a trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze. Před odjezdem si zkontrolujte trasu ve své mapové aplikaci, protože doprava může změnit dobu příjezdu.
Jaké další možnosti jsou v okolí podniku Tepelná čerpadla OVA s.r.o.?
V okolí najdete i další možnosti, například Pragoclima s.r.o. (2,4 km) a Klimatizace Ostrava (5,1 km).
Pragoclima s.r.o. je odsud 2,4 km daleko a na Googlu má hodnocení 4,3. Klimatizace Ostrava najdete 5,1 km odsud, s hodnocením 4,8 na Googlu. V části s podobnými podniky ve stejné oblasti na této stránce můžete porovnat jejich údaje a otevřít každý záznam.
Srovnání s podniky v okolí
Údaje z Map Google u každého záznamu. Vzdálenosti vzdušnou čarou od podniku Tepelná čerpadla OVA s.r.o.. „—“: údaj není k dispozici.
Podobné podniky ve stejné oblasti
2,4 km
5,1 km
Dotazy a příspěvky návštěvníků
K podniku Tepelná čerpadla OVA s.r.o. zatím nejsou žádné dotazy ani příspěvky.
Zeptejte se nebo přidejte informaci
Vidíte chybný nebo zastaralý údaj? Požádejte o opravu
Nezávislý adresář: shromažďuje a třídí veřejné informace o podnicích, aby se v nich dalo snadno vyhledávat. Údaje pocházejí z veřejných zdrojů a externích datových služeb a pravidelně se aktualizují. Uvedení v adresáři neznamená propojení s podnikem, jeho sponzorství ani oficiální zastoupení. Jak adresář funguje