VT Hranice s.r.o.

VT Hranice s.r.o.
Informace aktualizovány · Ověřený záznam
Podrobnosti

Veřejné údaje, pravidelně zpracovávané a synchronizované. Náš tým je navíc každé čtvrtletí ručně kontroluje a aktualizuje, aby zachytil případné změny.

  • Základní údaje
  • Otevírací doba
  • Telefon
  • Poloha
  • Hodnocení
  • Recenze
  • Sociální sítě
  • Služby
  • Ceny
  • Místa v okolí

„Ověřený“ znamená, že záznam prošel automatickými kontrolami: je identifikován v Mapách Google, má platnou adresu a polohu, dostatek údajů a byl nedávno synchronizován. Neznamená to, že podnik někdo navštívil.

Jak adresář funguje

Na Teplické 258 v Hranicích 1-Městě sídlí VT Hranice s.r.o., kterou Google vede jako dodavatele topných zařízení. Telefon i web jsou k dispozici. Zavolat lze na telefonní číslo firmy, další údaje nabízí také její web.

Ve všední dny má otevřeno jen od 9:00 do 15:00, takže návštěvu je potřeba naplánovat do tohoto okna. O víkendu zůstává zavřeno. Průměr na Google činí 4 ze 4 recenzí.

VT Hranice s.r.o.

Adresa

Teplická 258, 753 01 Hranice 1-Město, Česko

Umístění: VT Hranice s.r.o.
Názory
4,0(4) recenzí

Přečtěte si recenze

Otevírací doba
Pondělí9–15
Úterý9–15
Středa9–15
Čtvrtek9–15
Pátek9–15
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno

Otevírací doba podle zdroje: Google Maps. O svátcích se může lišit.

Skutečné recenze uživatelů

VT Hranice s.r.o. dosahuje na Google Maps známky 4 při 4 recenzích. Pět nedávno přidaných hodnocení obsahuje čtyři se čtyřmi nebo pěti hvězdami a jedno s jednou až dvěma. Nejnovější recenze má datum z října 2026.

Z obecného průměru čtyřka na Google Maps není špatný výsledek, u takového vzorku ale záleží na každém jednotlivém hodnocení. Celé recenze jsou dostupné na Google Maps.

4,04 recenzeZdroj: Google Maps

Rozložení hodnocení – nejnovější načtené recenze (5)

  • 5 ★4
  • 4 ★0
  • 3 ★0
  • 2 ★0
  • 1 ★1

Nejnovější recenze: říjen 2026 · Zdroj údajů: Google Maps (načteno 20. října 2026)

Přečíst všechny recenze v Mapách Google

Hodnocení a recenze zveřejňují uživatelé na Googlu. Tepelná čerpadla v České republice je nepíše, neupravuje ani je nevybírá podle obsahu.

Jak se dostat k podniku VT Hranice s.r.o.

Teplická 258, 753 01 Hranice 1-Město, Česko

Nachází se na adrese Teplická 258, v oblasti Hranice 1-Město (PSČ 753 01).

Orientační body v okolí

  • Hranice, Pod farou Autobusová zastávka 110 m
  • Sluneční hodiny Oblast pro pěší turistiku 280 m
  • Decoflora Park 280 m
  • Obchod Tomás Nákupní centrum 310 m
  • Hranice na Moravě město Železniční stanice 400 m

Místa z Map Google; vzdálenosti vzdušnou čarou vypočtené z jejich souřadnic.

Vaše trasa sem

O polohu žádáme až po stisknutí tlačítka. K výpočtu trasy se odešle zaokrouhlená a neukládá se.

V okolí

  • Další podniky z tohoto adresáře v okruhu 1 km: 4; nejbližší z nich, SIGAD, spol. s r.o., je 180 m odsud.
  • Oblast Hranice 1-Město: 2 z 10 podniků tohoto adresáře v lokalitě Hranice.
  • O víkendu nemá otevřeno, stejně jako ostatní podniky v lokalitě Hranice se zveřejněnou otevírací dobou (4).

Vypočteno z údajů záznamů tohoto adresáře ve stejné oblasti.

Na co se lidé ptají: VT Hranice s.r.o.

Kdy má VT Hranice s.r.o. otevřeno?

Podle záznamu v Mapách Google má VT Hranice s.r.o. otevřeno takto: pondělí–pátek 09:00–15:00 a v sobotu a v neděli zavřeno.

Nejdéle má otevřeno pondělí–pátek, a to do 15:00. Zavřeno má v sobotu a v neděli, takže je lepší naplánovat návštěvu na jiný den. Údaj pochází ze záznamu v Mapách Google (načteno 20. října 2026) a o svátcích se může změnit.

Jakou adresu má VT Hranice s.r.o.?

VT Hranice s.r.o. se nachází na adrese Teplická 258, 753 01 Hranice 1-Město, Česko. Asi 280 m odsud vzdušnou čarou je Sluneční hodiny.

Pro orientaci, v blízkosti najdete: Decoflora (280 m) a Obchod Tomás (310 m). Nejbližší zastávka veřejné dopravy, kterou máme v záznamech, je Hranice, Pod farou, asi 110 m odsud. Část „Jak se dostat“ v tomto záznamu obsahuje adresu ke zkopírování a trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze.

Má VT Hranice s.r.o. otevřeno o víkendu?

Ne. V sobotu i v neděli je podle záznamu zavřeno.

Zbytek týdne: pondělí–pátek 09:00–15:00. Jde o otevírací dobu zveřejněnou v záznamu v Mapách Google (načteno 20. října 2026); o svátcích se může lišit. Před návštěvou ve svátek si to můžete ověřit telefonicky na čísle +420 581 696 420. Pokud záleží na konkrétní hodině, zkontrolujte těsně před odchodem stav „Nyní otevřeno“ v tomto záznamu.

Jak kontaktovat podnik VT Hranice s.r.o.?

Můžete zavolat na číslo +420 581 696 420. Má také vlastní web: vt-hranice.cz.

Abyste nenarazili na zavřeno, volejte v otevírací době (pondělí–pátek 09:00–15:00 a v sobotu a v neděli zavřeno). Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, adresa je Teplická 258, Hranice 1-Město. Pokud se do podniku nedovoláte, zkuste to znovu během otevírací doby.

Jak se dostat k podniku VT Hranice s.r.o. veřejnou dopravou?

Nejbližší zastávka, kterou máme v záznamech, je Hranice, Pod farou, asi 110 m vzdušnou čarou. Nedaleko je také Hranice na Moravě město (400 m).

Kousek odsud najdete například Sluneční hodiny (280 m) a Decoflora (280 m). V části „Jak se dostat“ můžete zkopírovat adresu, otevřít trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze a spočítat cestu z místa, kde právě jste.

Kolik hvězdiček má VT Hranice s.r.o. v Mapách Google?

Průměrné hodnocení v Mapách Google je 4,0 z 5 (4 recenze; údaje načteny 20. října 2026).

Nejnovější recenze, které jsme prošli: 5, z toho 4 se 4 nebo 5 hvězdičkami. Pro srovnání: podniky v lokalitě Hranice, které mají hodnocení na Googlu (8), mají průměr 4,6. Nejnovější recenze: říjen 2026. Chcete-li poznat konkrétní zkušenosti, vyplatí se přečíst si celé recenze v Mapách Google, hlavně ty nejnovější.

Dotazy a příspěvky návštěvníků

K podniku VT Hranice s.r.o. zatím nejsou žádné dotazy ani příspěvky.

Zeptejte se nebo přidejte informaci

Vidíte chybný nebo zastaralý údaj? Požádejte o opravu

Nezávislý adresář: shromažďuje a třídí veřejné informace o podnicích, aby se v nich dalo snadno vyhledávat. Údaje pocházejí z veřejných zdrojů a externích datových služeb a pravidelně se aktualizují. Uvedení v adresáři neznamená propojení s podnikem, jeho sponzorství ani oficiální zastoupení. Jak adresář funguje