Medical Spa

Podrobnosti
Veřejné údaje, pravidelně zpracovávané a synchronizované. Náš tým je navíc každé čtvrtletí ručně kontroluje a aktualizuje, aby zachytil případné změny.
- Sociální sítě
- Služby
- Ceny
„Ověřený“ znamená, že záznam prošel automatickými kontrolami: je identifikován v Mapách Google, má platnou adresu a polohu, dostatek údajů a byl nedávno synchronizován. Neznamená to, že podnik někdo navštívil.
V Lázních Bohdaneč na Masarykově náměstí 6 vede Google Medical Spa jako Lázeňský hotel s hodnocením 4,3 ze 137 recenzí. Ubytování se sprchovým koutem. Kategorie v Google je Lázeňský hotel.
K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a rádio; koupelny mají sprchový kout.
Medical Spa
Adresa: Léčebné lázně Bohdaneč, a.s, Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč, Česko
Adresa je Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč; telefon i web jsou v datech uvedeny. Provozovatel je Léčebné lázně Bohdaneč, a.s. Web i telefon najdete v datech, kontakt přes ně vede na recepci areálu.
Skutečné recenze uživatelů
Medical Spa má v Mapách Google 137 recenzí a průměrné hodnocení 4,3 z 5.
Mezi podniky v lokalitě Lázně Bohdaneč, které mají hodnocení na Googlu (4), je průměr 4,5 a tento podnik je na 3. místě. Než se rozhodnete, vyplatí se přečíst si celé recenze v Mapách Google, hlavně ty nejnovější.
Přečíst všechny recenze v Mapách Google
Hodnocení a recenze zveřejňují uživatelé na Googlu. Tepelná čerpadla v České republice je nepíše, neupravuje ani je nevybírá podle obsahu.
Hlavní služby
| Služba | Podrobnosti |
|---|---|
| Lázeňský hotel | Kategorie v Mapách Google |
| Ubytování | Kategorie v Mapách Google |
Jak se dostat k podniku Medical Spa
Nachází se na adrese Léčebné lázně Bohdaneč, v oblasti a.s (PSČ 533 41).
Vaše trasa sem
O polohu žádáme až po stisknutí tlačítka. K výpočtu trasy se odešle zaokrouhlená a neukládá se.
Co si předem ověřit: Medical Spa
Jakou adresu má Medical Spa?
Medical Spa se nachází na adrese Léčebné lázně Bohdaneč, a.s, Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč, Česko.
Část „Jak se dostat“ v tomto záznamu obsahuje adresu ke zkopírování a trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze. Před odjezdem si zkontrolujte trasu ve své mapové aplikaci, protože doprava může změnit dobu příjezdu.
Jaké telefonní číslo má Medical Spa?
Můžete zavolat na číslo +420 466 860 860. Má také vlastní web: llb.cz.
V tomto záznamu jsou odkazy na jeho profily: Facebook a Instagram. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, adresa je Léčebné lázně Bohdaneč, a.s. Pokud se do podniku nedovoláte, zkuste to znovu během otevírací doby. Pokud záleží na konkrétní hodině, zkontrolujte těsně před odchodem stav „Nyní otevřeno“ v tomto záznamu.
Kolik hvězdiček má Medical Spa v Mapách Google?
Průměrné hodnocení v Mapách Google je 4,3 z 5 (137 recenzí; údaje načteny 21. října 2026).
Pro srovnání: podniky v lokalitě Lázně Bohdaneč, které mají hodnocení na Googlu (4), mají průměr 4,5. Chcete-li poznat konkrétní zkušenosti, vyplatí se přečíst si celé recenze v Mapách Google, hlavně ty nejnovější. V části „Jak se dostat“ můžete zkopírovat adresu, otevřít trasu v Mapách Google, Apple Mapách nebo Waze a spočítat cestu z místa, kde právě jste.
Je Medical Spa na sociálních sítích?
Ano, má profil na těchto sítích: Facebook a Instagram. Odkazy najdete přímo v tomto záznamu.
Má také oficiální web: llb.cz. Pokud chcete mluvit přímo s podnikem, volejte na číslo +420 466 860 860. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, adresa je Léčebné lázně Bohdaneč, a.s. Pokud se do podniku nedovoláte, zkuste to znovu během otevírací doby.
Jaké další možnosti jsou v okolí podniku Medical Spa?
V okolí najdete i další možnosti, například RECU-CLIM (6,5 km), PROXIM s.r.o. (2,6 km) a Klimatizace Suchomel (4,0 km).
RECU-CLIM je odsud 6,5 km daleko a na Googlu má hodnocení 5,0. PROXIM s.r.o. najdete 2,6 km odsud, s hodnocením 4,9 na Googlu. V části s podobnými podniky ve stejné oblasti na této stránce můžete porovnat jejich údaje a otevřít každý záznam.
Jaký typ podniku je Medical Spa?
Kategorie v Mapách Google: lázeňský hotel a ubytování.
U konkrétní služby nebo rezervace je nejjistější si vše ověřit na čísle +420 466 860 860. Pokud hledáte konkrétní službu, zeptejte se předem na její dostupnost a na to, jak dlouho trvá. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, adresa je Léčebné lázně Bohdaneč, a.s.
Srovnání s podniky v okolí
Údaje z Map Google u každého záznamu. Vzdálenosti vzdušnou čarou od podniku Medical Spa. „—“: údaj není k dispozici.
Podobné podniky ve stejné oblasti
6,5 km
2,6 km
4,0 km
Dotazy a příspěvky návštěvníků
K podniku Medical Spa zatím nejsou žádné dotazy ani příspěvky.
Zeptejte se nebo přidejte informaci
Vidíte chybný nebo zastaralý údaj? Požádejte o opravu
Nezávislý adresář: shromažďuje a třídí veřejné informace o podnicích, aby se v nich dalo snadno vyhledávat. Údaje pocházejí z veřejných zdrojů a externích datových služeb a pravidelně se aktualizují. Uvedení v adresáři neznamená propojení s podnikem, jeho sponzorství ani oficiální zastoupení. Jak adresář funguje